HAKKIMIZDA

Kuruluşumuz 07.11.1987 tarihinde, Mehmet KUVEL ve Ahmet KUVEL tarafından kurulmuş, hızlı ve planlı çalışma ile beş ay gibi bir zaman içinde imalata hazır duruma getirilerek kuruluşu takip eden imalat dönemine yetiştirilmiş, 1988 yılında ilk imalatı ve satışı gerçekleştirmiştir.

 

     Kuruluş aşamasında kapasite 40.000 kg./gün yaş çay olarak planlanmış, zaman içinde değişim ve gelişim göstererek 210 000 kg./gün yaş çay kapasiteye ulaşmıştır.

 

     Bu kapasite gelişimine paralel olarak satın alma ekibi, insan kaynakları, bayi ağı, araç parkı, dağıtım ve satış filosu geçen zaman içinde oluşturulmuştur.

 

     Kuruluşumuz artan kapasitenin ve değişen organizasyonun gerektirdiği idari mekanizmasını her geçen gün revize edilerek yeni idari birimler oluşturmuş, bu birimlere eğitimli ve deneyimli yeni liderler atamış ve uzak ufuklara bakabilen liderlerle yönetilen özel kurumsal kimlik kazanmıştır.


Kuruluşumuz lider özelliklerine sahip beyin takımı yönetiminde üreticisinin, müşterilerinin, çalışanlarının ve çevrenin beklentilerini aşma, sektördeki liderlik savaşını kazanma, kurum, kuruluş, özel ve tüzel kişiler nezdinde işte bu dedirten örnek bir kuruluş olma amaçlarına yönelik atılım, yeniden yapılanma ve sürekli iyileştirme çalışmalarına amansız bir şekilde devam etmektedir.

 

     Amacımız, gayretimiz ve övüncümüz üründe kalite, hizmette kalite, çevrede kalite, insan ilişkilerinde kalite, her zaman kalite, her yerde kalite.

Bize Yazın